International MBA Politechniki Gdańskiej- Otwarte spotkanie rekrutacyjne

Chcesz rozpocząć studia na programie MBA prowadzonym na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG? Masz pytania, wątpliwości, nie wiesz jak zacząć? Dołącz do spotkania on-line 13 lipca 2021 o godzinie 18.30!

Trwa rekrutacja na XIV edycję programu International MBA in Strategy, Program and Project Management prowadzonego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, która rozpocznie swój dwuletni tok studiów w październiku/listopadzie 2021 roku. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości związane z przyjęciem i chcesz uzyskać szybką odpowiedź, to jest doskonała okazja – dołącz do spotkania z dyrektorem MBA, koordynatorem oraz jednym z wykładowców programu MBA na platformie Zoom. Nie czekaj i zarejestruj się na spotkanie, podczas którego kadra MBA udzieli Ci porad i odpowie na wszystkie pytania.

Gwarancja niższej ceny dla kandydatów, którzy zarejestrują się i prześlą dokumenty do końca sierpnia 2021. Od 01.09.2021 nowa, wyższa cena. Więcej informacji.

 

5-punktowa rekrutacja do programu MBA PG:

1. Sprawdzanie warunków kwalifikowalności

Jeśli kandydat spełnia wymagania (m.in. wykształcenie wyższe: licencjackie lub magisterskie; biegła znajomość języka angielskiego) jest proszony o rejestrację lub kontakt e-mail: mba@zie.pg.edu.pl

Uczestnikami programu MBA na Politechnice Gdańskiej są menedżerowie wyższego szczebla, menedżerowie z dużym doświadczeniem (15 lat na średnim poziomie), dyrektorzy korporacyjni, zarządzanie MŚP, przedsiębiorcy.

2. Rejestracja online

Zarejestruj się!

3. Rozmowa kwalifikacyjna

Po rejestracji kandydat bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej (osobiście lub online). W ciągu dwóch tygodni po rozmowie otrzymuje informację o wyniku rozmowy rekrutacyjnej.

4. Podpisanie umowy

5. Płatność

Więcej informacji o rekrutacji na program MBA Politechniki Gdańskiej pod linkiem: Rekrutacja MBA Gdańsk