Rekrutacja na studia II stopnia do 14 lipca!

Zapoznaj się z pełną ofertą kierunków studiów I i II stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, które możesz rozpocząć od października 2021. Rekrutacja na studia II stopnia trwa do 14 lipca 2021. Jest to ostatni dzień na wniesienie opłaty i potwierdzenie danych osobowych poprzez profil zaufany.

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej (WZiE PG) jest najbardziej umiędzynarodowionym i najbardziej biznesowym wydziałem Politechniki Gdańskiej - jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Jakość tą utrzymuje dzięki uzyskiwaniu międzynarodowych akredytacji: IQA Ceeman, AMBA, European Master in Official Statistics, PKA.

Biznesowe wykształcenie z tytułem inżyniera

Na WZiE PG znajdą miejsce przyszli inżynierowie – tytuł ten uzyskasz po kierunku Zarządzanie inżynierskie oraz Inżynieria danych (prowadzony w języku angielskim).  Po pozostałych kierunkach możesz uzyskać tytuł licencjata lub magistra (studia II stopnia).

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Nie tylko Erasmus+ Studiuj za granicą i uzyskaj podwójny dyplom

W trakcie studiów możesz wyjechać nawet na rok na zagraniczną uczelnię, aby uczestniczyć w programie podwójnego dyplomowania. Dzięki temu uzyskasz dyplom zagranicznej uczelni z Chin, Francji lub Włoch.

Absolwenci kierunku Zarządzania WZiE PG z najwyższym wynagrodzeniem wśród uczelni trójmiejskich!*

 

 

Nie samą nauką…

Wydział i studenci z Wydziałowej Rady Studentów dbają o rozwinięte życie studenckie. Co roku organizowane są wydarzenia i imprezy dla studentów: Piknik ZiE nad jeziorem, Bal WZiE, czy możliwość sportowej rywalizacji ramię w ramię z pracownikami Wydziału w ramach Teamu Biegowego „Biega ZiE”.

Zapisz się na studia

Rekrutacja rusza 11 maja 2021r. Szczegółowe informacje możesz znaleźć na stronie: https://pg.edu.pl/rekrutacja

Myślisz o rekrutacji w przyszłym roku? – Wygraj indeks!

Śledź zapisy do ogólnopolskiego konkursu ekonomicznego „Wiem na bank – Indeks na WZiE” i bądź jedną z dwóch osób, które zostaną przyjęte na WZiE na zasadach preferencyjnych.

 

Powodzenia na maturach!

 

*Z danych ogólnopolskiego system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów z lipca 2020 roku. Więcej.