Zaproszenie na III spotkanie Klubu Liderów Studenckich - 24 czerwca 2021 roku w godz. 14:00 - online

Zapraszamy do udziału w III spotkaniu Klubu Liderów Studenckich, które odbędzie się 24 czerwca 2021 roku w godz. 14:00 – 15:30 w formule zdalnej.

Tematem najbliższego spotkania będzie „Zarządzanie finansami w świecie ciągłych zmian - bezpieczeństwo i budowanie kapitału”. Inicjatywa organizowana jest w ramach projektu „Aktywny Student” z inicjatywy Warszawskiego Instytutu Bankowości pod patronatem Związku Banków Polskich.

W pierwszej części wysłuchają Państwo wystąpienia Brunona Bartkiewicza – Prezesa ING Banku Śląskiego, gościa specjalnego oraz otrzymają możliwość zadania pytań podczas sesji Q&A.

W drugiej części zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym, w którym swoimi opiniami podzielą się eksperci: Krzysztof Berenda (RMF FM), prof. Witold Orłowski (PwC Polska) i Waldemar Zbytek (WIB), zajmujący się w swojej codziennej pracy tematyką finansów. Zachęcamy do aktywnego udziału
w dyskusji, przedstawiania swoich przemyśleń oraz dyskutowania zarówno z naszymi gośćmi, jak i z innymi uczestnikami spotkania.

Rejestracja trwa do 23 czerwca i dostępna jest pod linkiem: https://forms.office.com/r/T6xJErPUDW

Liczba miejsc jest ograniczona!

Serdecznie zapraszamy studentów, koła naukowe i wszystkich zainteresowanych.