Edycja I. "Podstawy AI w biznesie" (ścieżka biznesowa) - tutaj słuchacze będą poznawali wyłącznie elementarz języka programowania Python (36 godzin) oraz zapoznają się z podstawowymi operacjami dotyczącymi analizy danych i ich wizualizacji. Przedstawione zostaną także statystyczne aspekty analizy danych oraz uczenia maszynowego. W blokach zajęciowych omówione będą różnorodne algorytmy sztucznej inteligencji w ujęciu biznesowym (na przykładach w języku Python, w stylu tzw. „end-to-end” – od pomysłu do wdrożenia).            

Edycja II. "Ścieżka techniczna" - tutaj więcej czasu przeznaczymy na naukę programowania w języku Python (46 godzin), a słuchacze zdobędą umiejętności samodzielnego testowania wybranych algorytmów sztucznej inteligencji. Dwa przedmioty (Python – podstawy oraz analiza danych i  wizualizacja, a także NLP w Pythonie – 54 godziny) będą prowadzone w j. angielskim. 

Dwie proponowane ścieżki będą różnić się także poziomem zaawansowania implementacji algorytmów sztucznej inteligencji przy użyciu języka Python. Na ścieżce biznesowej słuchacze pogłębią swoją wiedzę na temat implementacji metod AI w otoczeniu biznesowym, przy czym na ścieżce technicznej położony zostanie szczególny nacisk na aspekty programistyczne. 

 

Uprzejmie informujemy, że w zależności od zmieniających się przepisów w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zajęcia na studiach podyplomowych mogą odbywać się w formie stacjonarnej jak i zdalnej.